Nieruchomości nad Bałtykiem

Co raz częściej osoby poszukujące spokojnego odpoczynku nabywają domy nad morzem Bałtyckim. Nieruchomości położone są przede wszystkim na atrakcyjnych terenach w otulinie nadmorskiej przyrody z dala od miejskiego zgiełku. Oferty dopasowane są  do potrzeb i indywidualnych wymagań klienta. Osiedla, na których powstają domy wolno stojące nad morzem są zamknięte i chronione, przez co gwarantują bezpieczeństwo osobą zamieszkującym.

Nieruchomości nad morzem budowane są z wysokiej, jakości materiałów budowlanych, współgrające z naturalnym ich otoczeniem oraz przyrodą. Inwestycje wyróżnia przede wszystkim nowoczesna i elegancka architektura, specyficzne położenie nieruchomości w otoczeniu przyrody i bliskości morza Bałtyckiego.

bałtyk

Dużą zaletą zakupu nowego domu nad morzem jest swoboda przy pracach wykończeniowych w budynku oraz własna aranżacja. Nowy dom oddany do użytku posiada nowe instalacje oraz dużo więcej udogodnień np. monitoring. Dodatkowym plusem zakupu nowego domu jest niższy kosz transakcji tj. brak podatku od czynności cywilno-prawnych.  Istnieje możliwość wyboru różnorodnych rozkładów pomieszczeń, na które na rynku wtórnym nie można sobie pozwolić.  Nowy domy są staranie przemyślane oraz uwzględniane są wszystkie wymagania kupujących.

Nowe domy na morzem Bałtyckim są przede wszystkim budowane poza centrum miasta z dala od miejskiego zgiełku co gwarantuje cisze i spokój ale również w dogodnej dla nas lokalizacji oraz w miejscach dobrze skomunikowanych (blisko centów handlowych, banków, szkół ). Jak wiadomo mamy teraz tendencję ucieczki z obszarów zurbanizowanych – klienci doceniają bliskość natury, lasy i akweny wodne jednak, aby w pełni czuć się komfortowo wszystkie udogodnienia miejskie zostają zachowane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *